Pilates centrá

Slovenský jazyk
Rehabilitačné centrum Moon

Rehabilitačné centrum Moon

Narodenie 2005

Rehabilitačné centrum Moon
info@rehamoon.sk
02-5363 3854
Bratislava
Hraničná 20
821 05
Slovensko

  • Centrum založili v roku 2005 MUDr. Július Kazimír a MUDr. Monika Klenková s cieľom ukázať novú tvár rehabilitačnej medicíny. V rehabilitačnom centre Moon sa prvýkrát na Slovensku skombinovali fenomenálne Pilatesove techniky s modernou rehabilitačnou praxou v systéme Pilates Medical. Poznávacím znamením sú individuálne špeciálne rehabilitačné programy pod lekárskym dozorom pre klientov s postihnutím chrbtice a pohybového aparátu.
  • Centrum disponuje arzenálom Pilatesových aparátov Studio Reformer, Allegro Reformer, Trapeze Table, Combo Chair a CoreAlign. 
  • Okrem preventívnych a terapeutických programov predstavuje centrum renomovanú vzdelávaciu bázu. V rokoch 2005 - 2012 bolo v certifikovaných kurzoch Pilates Medical, Fitlopty, Bosu a Flowin vyškolených viac ako 500 absolventov.
  • V súčasnej dobe prebiehajú neustále akreditované individuálne kurzy Pilates Medical, informácie sú na www.rehamoon.sk
  • Kompletný systém Pilates Medical je prezentovaný v bestselleroch LADY PILATES ( 2005 ),  BOLESTI V KRÍŽOCH A PILATES MEDICAL ( 2010 ) a na DVD ABY KRÍŽE NEBOLELI - PILATES MEDICAL s MUDr. MONIKOU KLENKOVOU ( 2013 )