Pilates centrá

Slovenský jazyk
bez loga

Therapy Clinic s.r.o.

Narodenie 2014

Therapy Clinic s.r.o.
info@therapyclinic.sk
0948 066 509
Bratislava
Sliezska 9
831 03
Slovensko

Súkromná klinika THERAPY CLINIC vznikla v roku 2014. Jej zakladateľom je Bc. Lenka Krchňáková, ktorá v nej aj pôsobí ako hlavný fyzioterapeut. Hlavným cieľom kliniky je pomôcť ľuďom s poruchou pohybového aparátu, resp. odstránenie bolesti chrbtice, ktorá sa rýchlo stáva civilizačnou chorobou, bolesti kĺbov, svalov a celková liečba disfunkcie hĺbkovo stabilizačného systému.


V Therapy Clinic sa nesnažíme len o odstránenie bolesti, ale hľadáme aj rôzne príčiny jej vzniku. Spoluprácou vyštudovaného fyzioterapeuta a ortopedicko-rehabilitačného doktora vám ponúkame nielen kvalitnú terapiu, ale aj príjemný a empatický prístup.

Hlavnou myšlienkou Therapy Clinic je odlíšiť sa od bežných rehabilitačných centier a poskytovať klientom najmodernejšiu formu rehabilitácie. Pre aktívnejších klientov sa snažíme vytvoriť prostredie na kvalitný tréning bez vedľajších účinkov akými bývajú bolesti kĺbov, svalov a chrbtice.

NÁJDETE U NÁS NAJKVALITNEJŠIE TERAPEUTICKÉ PRÍSTROJE, AKÝMI SÚ REDCORD MEDICAL, PILATESOV REFORMER A NAJMODERNEJŠIU KOMBINOVANÚ ELEKTROLIEČBU S ULTRAZVUKOM.

Okrem pohybovej rehabilitácie ponúkame rôzne druhy fyzikálnej terapie ako napríkladelektroterapiu, ultrazvuk, teploliečbu pomocou revolučnej TDP lampy, kinesiotaping a v neposlednom rade rôzne druhy masáží, ktoré vykonáva vyškolený masér.

RIADIME SA MOTTOM “LIFE WITHOUT PAIN”, ČO V PREKLADE ZNAMENÁ ŽIVOT BEZ BOLESTI.

A preto vás pozývame, príďte k nám a spoločne vyriešime váš zdravotný problém.